Lumissil Microsystems
제품 번호:
IS31FL3737-QFLS4-TR
제조업체:
패키지:
40-QFN (5x5)
배치:
-
설명:
IC LED DRVR LINEAR 45MA 40QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.451
$2.451
10
$2.19925
$21.9925
25
$2.0748
$51.87
100
$1.76776
$176.776
250
$1.65984
$414.96
500
$1.45236
$726.18
1000
$1.203384
$1203.384
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 2.7V |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-QFN (5x5) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 24 |
| Series | - |
| Type | Linear |
| Package / Case | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Lumissil Microsystems |
| Frequency | - |
| Dimming | I²C |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 45mA |
| Base Product Number | IS31FL3737 |