Lumissil Microsystems
제품 번호:
IS31SE5118-ZNLS3-TR
제조업체:
패키지:
16-TSSOP
배치:
-
설명:
IC TOUCH BUTTONS 16TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.463
$1.463
10
$1.3072
$13.072
25
$1.2407
$31.0175
100
$1.019065
$101.9065
250
$0.952622
$238.1555
500
$0.841852
$420.926
1000
$0.66462
$664.62
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Proximity Detection | No |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Buttons |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 9 |
| Mfr | Lumissil Microsystems |
| LED Driver Channels | 9 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | I²C |
| Resolution | - |