ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
제품 번호:
IS61WV102416BLL-10TLI
패키지:
48-TSOP I
배치:
-
설명:
IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48TSOP I
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.185
$21.185
10
$19.72675
$197.2675
25
$19.51528
$487.882
40
$19.033725
$761.349
96
$16.708818
$1604.046528
288
$16.14525
$4649.832
480
$15.710806
$7541.18688
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 1M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 48-TSOP I |
| Series | - |
| Access Time | 10 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 10ns |
| Memory Size | 16Mbit |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Technology | SRAM - Asynchronous |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 3.6V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | SRAM |
| Base Product Number | IS61WV102416 |