ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
제품 번호:
IS61WV5128BLL-10BLI
패키지:
36-TFBGA (6x8)
배치:
-
설명:
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 36TFBGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.0755
$4.0755
10
$3.69645
$36.9645
25
$3.61646
$90.4115
40
$3.596938
$143.87752
80
$3.225136
$258.01088
230
$3.213394
$739.08062
480
$3.095974
$1486.06752
960
$2.943328
$2825.59488
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 512K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 36-TFBGA (6x8) |
| Series | - |
| Access Time | 10 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 10ns |
| Memory Size | 4Mbit |
| Package / Case | 36-TFBGA |
| Technology | SRAM - Asynchronous |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 3.6V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | SRAM |
| Base Product Number | IS61WV5128 |