ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
제품 번호:
IS66WVH16M8BLL-100B1LI-TR
패키지:
24-TFBGA (6x8)
배치:
-
설명:
IC PSRAM 128MBIT PAR 24TFBGA
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 100 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 16M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 24-TFBGA (6x8) |
| Series | - |
| Access Time | 40 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 40ns |
| Memory Size | 128Mbit |
| Package / Case | 24-TBGA |
| Technology | PSRAM (Pseudo SRAM) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | PSRAM |
| Base Product Number | IS66WVH16M8 |