Samtec Inc.
제품 번호:
ISDF-45-D-M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN INSULATOR HSG 90POS 1.27MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.111
$5.111
10
$4.63885
$46.3885
25
$4.39394
$109.8485
50
$4.29191
$214.5955
100
$4.08747
$408.747
250
$3.576522
$894.1305
500
$3.47434
$1737.17
1000
$2.963411
$2963.411
2500
$2.759047
$6897.6175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 90 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.050" (1.27mm) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Series | Tiger Eye™ ISDF |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Insulator |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Features | Retention Latches |
| Package | Tube |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | ISDF-45 |