Renesas Electronics America Inc
제품 번호:
ISL6363IRTZ
패키지:
48-TQFN (6x6)
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR VR12 2OUT 48TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.3335
$11.3335
10
$10.241
$102.41
25
$9.76448
$244.112
100
$8.47837
$847.837
250
$8.097268
$2024.317
500
$7.504145
$3752.0725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Controller, Intel VR12 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TQFN (6x6) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.25V ~ 1.52V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 5V ~ 12V |
| Base Product Number | ISL6363 |