Renesas Electronics America Inc
제품 번호:
ISL6505CR
패키지:
20-QFN (5x5)
배치:
-
설명:
IC MULTIPLE POWER CTRLR 20-QFN
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | Power Supply Controller/Monitor |
| Current - Supply | 6 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-QFN (5x5) |
| Series | - |
| Package / Case | 20-VQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | ISL6505 |