Renesas Electronics America Inc
제품 번호:
ISL6522CRZ-TK
패키지:
16-QFN (5x5)
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR BUCK 16QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.674
$4.674
10
$4.19425
$41.9425
25
$3.96492
$99.123
100
$3.43634
$343.634
250
$3.260172
$815.043
500
$2.925335
$1462.6675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (5x5) |
| Clock Sync | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | 100% |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Phase Control, Soft Start |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 16-VQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 200kHz |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10.8V ~ 13.2V |
| Base Product Number | ISL6522 |