STMicroelectronics
제품 번호:
ISO808TR-1
제조업체:
패키지:
PowerSO-36, Bottom Pad
배치:
-
설명:
GALVANIC ISOLATED OCTAL HIGH-SID
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
600
$7.011
$4206.6
1200
$6.340965
$7609.158
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Type | CMOS |
| Output Type | N-Channel |
| Switch Type | Relay, Solenoid Driver |
| Output Configuration | High Side |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Voltage - Load | 9.2V ~ 36V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Rds On (Typ) | 125mOhm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PowerSO-36, Bottom Pad |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Number of Outputs | 8 |
| Series | - |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Over Voltage, Over Temperature, Reverse Battery, Short Circuit, UVLO |
| Package / Case | 36-PowerBSSOP (0.433", 11.00mm Width) |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | Auto Restart, Status Flag, Watchdog Timer |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.75V ~ 5.5V |
| Interface | Parallel |