/ Circuit Breakers / IUGZX666-1-63F-30.0-01
minImg
IUGZX666-1-63F-30.0-01
Sensata-Airpax
제품 번호:
IUGZX666-1-63F-30.0-01
제조업체:
Sensata-Airpax
설명:
CIRCUIT BREAKER
사용자 가이드
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 30A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series IUG
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 240 V