IXYS
제품 번호:
IXA45IF1200HB
제조업체:
패키지:
TO-247AD
배치:
-
설명:
IGBT 1200V 78A 325W TO247
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.381
$11.381
10
$10.2828
$102.828
100
$8.513235
$851.3235
500
$7.41323
$3706.615
1000
$6.456675
$6456.675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | Standard |
| Test Condition | 600V, 35A, 27Ohm, 15V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 350 ns |
| Switching Energy | 3.8mJ (on), 4.1mJ (off) |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 78 A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 1200 V |
| Td (on/off) @ 25°C | - |
| Supplier Device Package | TO-247AD |
| Series | - |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 2.1V @ 15V, 35A |
| Gate Charge | 106 nC |
| Package / Case | TO-247-3 |
| Power - Max | 325 W |
| Mfr | IXYS |
| Package | Tube |
| IGBT Type | PT |
| Base Product Number | IXA45IF1200 |