IXYS
제품 번호:
IXBF32N300
제조업체:
패키지:
ISOPLUS i4-PAC™
배치:
-
설명:
IGBT 3000V 40A 160W ISOPLUSI4
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$75.4015
$75.4015
10
$71.51125
$715.1125
100
$64.7007
$6470.07
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | Standard |
| Test Condition | - |
| Reverse Recovery Time (trr) | 1.5 µs |
| Switching Energy | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 40 A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 3000 V |
| Td (on/off) @ 25°C | - |
| Supplier Device Package | ISOPLUS i4-PAC™ |
| Current - Collector Pulsed (Icm) | 250 A |
| Series | BIMOSFET™ |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 3.2V @ 15V, 32A |
| Gate Charge | 142 nC |
| Package / Case | i4-Pac™-5 (3 Leads) |
| Power - Max | 160 W |
| Mfr | IXYS |
| Package | Tube |
| IGBT Type | - |
| Base Product Number | IXBF32 |