Semtech Corporation
제품 번호:
JANS1N6112A
제조업체:
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
TVS BI 500W 17.1V JANS
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 19.9A |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 14.1V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Power - Peak Pulse | 500W |
| Supplier Device Package | Axial |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 25.1V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 13.7V |
| Mfr | Semtech Corporation |
| Package | Bulk |
| Power Line Protection | No |