MACOM Technology Solutions
제품 번호:
JANTXV2N6249
패키지:
TO-3 (TO-204AA)
배치:
-
설명:
TRANS NPN 200V 10A TO3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$63.5835
$63.5835
10
$53.32445
$533.2445
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Frequency - Transition | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 10 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1.5V @ 1A, 10A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 200 V |
| Supplier Device Package | TO-3 (TO-204AA) |
| Series | Military, MIL-PRF-19500/371 |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-3 |
| Power - Max | 6 W |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 1mA |
| Package | Bulk |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 10 @ 10A, 3V |