NKK Switches
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.8705
$9.8705
500
$9.732218
$4866.109
1000
$8.728125
$8728.125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 28.00mm x 21.20mm |
| Current Rating (Amps) | 16A (AC) |
| Circuit | DPST |
| Mechanical Life | 25,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | JP |
| Type | Standard |
| Switch Function | Off-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 25,000 Cycles |
| Mfr | NKK Switches |
| Features | Tactile Feedback |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | - |