Nichicon
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.268
$3.268
10
$2.6391
$26.391
50
$2.26917
$113.4585
100
$2.05808
$205.808
500
$1.530412
$765.206
1000
$1.424858
$1424.858
2500
$1.372085
$3430.2125
5000
$1.345694
$6728.47
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 2.7 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 70°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 400mOhm @ 1kHz |
| Series | EVerCAP® JUW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 4.7 F |
| Package | Bulk |