XP Power
제품 번호:
JVA151500S12-DF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 15W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$159.372
$159.372
5
$154.5916
$772.958
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DC Voltage - Input (Max) | 1500V |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 1.25A |
| DC Voltage - Input (Min) | 200V |
| Efficiency | 72% |
| Mfr | XP Power |
| Features | Remote On/Off |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Input Type | DC |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | UL |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Size / Dimension | 5.78" L x 5.43" W x 5.43" H (146.8mm x 137.9mm x 137.9mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | JVA15 (15W) |
| Power (Watts) | 15W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | JVA151500 |