Panasonic Electric Works
제품 번호:
JW1FSN-DC24V
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.489
$2.489
10
$2.33415
$23.3415
25
$2.07442
$51.8605
50
$1.97068
$98.534
100
$1.86694
$186.694
250
$1.659536
$414.884
500
$1.555815
$777.9075
1000
$1.452094
$1452.094
5000
$1.400234
$7001.17
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 30VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Coil Current | 22 mA |
| Coil Resistance | 1.1 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | JW |
| Operate Time | 15 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | JW1FSN |