Jacob GmbH
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$24.6145
$24.6145
10
$21.5555
$215.555
25
$20.62374
$515.5935
50
$19.95836
$997.918
100
$19.293075
$1929.3075
250
$18.228638
$4557.1595
500
$17.69641
$8848.205
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.945" (24.00mm) |
| Thread Length | 0.354" (9.00mm) |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | M40x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | O-Ring, Seal |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.299" (33.00mm) |
| Series | WADI |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | K150-1040 |