Jacob GmbH
제품 번호:
K151-1063-00
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WADI ONE EMC CABLE GLAND M63
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$54.777
$54.777
10
$50.2702
$502.702
25
$48.33676
$1208.419
50
$46.72537
$2336.2685
100
$44.14745
$4414.745
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 1.575" (40.00mm) |
| Thread Length | 0.394" (10.00mm) |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | M63x1.5 |
| Product Status | Active |
| Includes | Contact Spring, O-Ring, Seal |
| Outside Cable Diameter (Max) | 2.087" (53.00mm) |
| Series | WADI |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | K151-1063 |