Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
K474Z20Y5VE5TL2
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 0.47UF 25V Y5V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.30495
$3.0495
50
$0.23047
$11.5235
100
$0.200735
$20.0735
500
$0.148732
$74.366
1000
$0.126416
$126.416
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.260" (6.60mm) |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 25V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | Y5V (F) |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Series | Mono-Kap™ K |
| Package / Case | Radial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.47 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | Straight |