Omron Automation and Safety
제품 번호:
K8DT-LS1TA
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONTROL LIQ LEV 100-240VAC DIN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$153.52
$153.52
10
$148.3976
$1483.976
25
$138.16382
$3454.0955
50
$136.11676
$6805.838
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | Solid State |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.221 lb (100.24 g) |
| Contact Form | - |
| Series | K8 |
| Type | Constant Level |
| Sensitivity | 10 ~ 100kOhm |
| Voltage - Supply | 100 ~ 240VAC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | Delay Timer |
| Distance - Control To Sensor (Max) | 100m |
| Package | Box |
| Contact Rating @ Voltage | - |
| Base Product Number | K8DT-LS |