onsemi
제품 번호:
KA5M0365RTU
제조업체:
패키지:
TO-220F-4L
배치:
-
설명:
IC OFFLINE SW MULT TOP TO220F
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.5555
$2.5555
10
$2.29615
$22.9615
25
$2.166
$54.15
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Topology | Flyback, Forward |
| Voltage - Breakdown | 650V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | TO-220F-4L |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Series | FPS™ |
| Control Features | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | TO-220-4 Full Pack |
| Frequency - Switching | 67kHz |
| Voltage - Start Up | 15 V |
| Mfr | onsemi |
| Duty Cycle | 77% |
| Output Isolation | - |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 30V |
| Base Product Number | KA5M0365 |