NKK Switches
제품 번호:
KB01KW01-5D05-JD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SW IND PB SQ SLD AMBER 5V
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.48" (12.19mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Lamp Color | Amber |
| Ratings | AC |
| Series | KB |
| Lens Style | Square with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 5V |
| Mfr | NKK Switches |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Amber |
| Package | Box |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 25mA |
| Lens Size | 11.60mm |