Kingbright
제품 번호:
KB2720YW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LIGHT BAR 590NM YLW 8.89X3.81MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.869
$2.869
10
$1.9133
$19.133
100
$1.4725
$147.25
500
$1.331026
$665.513
1000
$1.143857
$1143.857
2000
$1.08147
$2162.94
5000
$1.056504
$5282.52
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | Diffused, White |
| Configuration | Bar - 4 Wide, DIP |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Viewing Angle | - |
| Color | Yellow (x 4) |
| Millicandela Rating | 23mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Mfr | Kingbright |
| Wavelength - Peak | 590nm |
| Package | Tube |
| Current | 30mA |
| Base Product Number | KB2720 |
| Lens Size | 8.89mm x 3.81mm |