Panjit International Inc.
제품 번호:
KBJ2510_T0_00601
패키지:
KBJ
배치:
-
설명:
KBJ PACKAGE, 25A/1000V STANDARD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0165
$1.0165
10
$0.82935
$8.2935
100
$0.644765
$64.4765
500
$0.546535
$273.2675
1000
$0.445208
$445.208
2000
$0.419112
$838.224
5000
$0.399152
$1995.76
10000
$0.380732
$3807.32
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 1 kV |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | KBJ |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 1 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-SIP, KBJ |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 25 A |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 25 A |
| Base Product Number | KBJ2510 |