/ Oscillators / KC2520Z125.000C1KX00
minImg
KC2520Z125.000C1KX00
KYOCERA AVX
제품 번호:
KC2520Z125.000C1KX00
제조업체:
KYOCERA AVX
설명:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 15.5mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Standby (Power Down)
Series KC2520Z
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz