KGL31ZR71H222KT
KYOCERA AVX
제품 번호:
KGL31ZR71H222KT
제조업체:
KYOCERA AVX
설명:
CAP CER 2200PF 50V X7R 0612
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 0612 (1632 Metric)
Thickness (Max) 0.030" (0.76mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2200 pF