YAGEO
제품 번호:
KNP2WSJT-73-100R
제조업체:
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RES 100 OHM 5% 2W AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
10
$0.2907
$2.907
25
$0.22116
$5.529
50
$0.16435
$8.2175
100
$0.12217
$12.217
250
$0.103208
$25.802
500
$0.088483
$44.2415
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 Ohms |
| Series | KNP |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | YAGEO |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Package | Cut Tape (CT) |