KNP3WSJT-73-510R
YAGEO
제품 번호:
KNP3WSJT-73-510R
제조업체:
YAGEO
패키지:
Axial
설명:
RES 510 OHM 5% 3W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 510 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 3W