KNP400JT-73-200R
YAGEO
제품 번호:
KNP400JT-73-200R
설명:
RES 200 OHM 5% 4W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 4W