onsemi
제품 번호:
KSD1691GSTU
제조업체:
패키지:
TO-126-3
배치:
-
설명:
TRANS NPN 60V 5A TO126-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.64885
$6.4885
100
$0.504545
$50.4545
500
$0.427652
$213.826
1000
$0.348374
$348.374
2000
$0.327959
$655.918
5000
$0.312341
$1561.705
10000
$0.29792
$2979.2
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 5 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 200mA, 2A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 60 V |
| Supplier Device Package | TO-126-3 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-225AA, TO-126-3 |
| Power - Max | 1.3 W |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 10µA (ICBO) |
| Package | Tube |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 200 @ 2A, 1V |
| Base Product Number | KSD1691 |