TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
제품 번호:
KUP-14D17-24
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.8495
$25.8495
10
$24.55655
$245.5655
25
$23.26398
$581.5995
50
$21.9716
$1098.58
100
$20.679125
$2067.9125
250
$19.386688
$4846.672
500
$18.094251
$9047.1255
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -45°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 240VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Coil Current | 51 mA |
| Coil Resistance | 472 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | 3PDT (3 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class B |
| Series | KUP |
| Operate Time | 15 ms |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 10 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | KUP-14 |