Amphenol ICC (Commercial Products)
제품 번호:
L177DE09S
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.1535
$7.1535
10
$6.4657
$64.657
25
$6.1085
$152.7125
50
$5.95954
$297.977
100
$5.661525
$566.1525
250
$5.065552
$1266.388
500
$4.767556
$2383.778
1000
$4.171621
$4171.621
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 20.0µin (0.51µm) |
| Termination | Solder Cup |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | Machined |
| Series | D |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Bag |
| Base Product Number | L177DE09 |