Amphenol ICC (Commercial Products)
제품 번호:
L17H1430130
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB PLUG/RCPT 15P R/A SLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.6835
$4.6835
10
$4.2484
$42.484
35
$4.0242
$140.847
70
$3.930558
$275.13906
105
$3.743361
$393.052905
245
$3.275486
$802.49407
455
$3.181892
$1447.76086
945
$2.71396
$2564.6922
2415
$2.526791
$6102.200265
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.318" (8.08mm) |
| Connector Type | Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Brass, Phosphor Bronze |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Features | Board Lock, Shielded |
| Shell Size, Connector Layout | 2 (DA, A); 2 (DA, A) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2, 2 |
| Number of Positions | 15, 15 |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Board Side (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | Stamped |
| Series | 17H |
| Connector Style | D-Sub - Stacked |
| Package | Tray |
| Base Product Number | L17H14 |