C&K
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.2395
$3.2395
10
$3.1046
$31.046
25
$2.83518
$70.8795
100
$2.456985
$245.6985
250
$2.227522
$556.8805
500
$2.065528
$1032.764
1000
$1.917024
$1917.024
2500
$1.741521
$4353.8025
5000
$1.670812
$8354.06
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Switch Travel | 3.81mm |
| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard |
| Current Rating (Amps) | 4A (AC/DC) |
| Contact Finish | Silver |
| Circuit | DPST |
| Actuator Length | 5.08mm |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | L |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-Off |
| Operating Force | - |
| Contact Timing | Not Specified |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | L201011 |
| Actuator Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |