ITG Electronics, Inc.
제품 번호:
L301314A-151LHF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 150UH 6A 43 MOHM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
24
$7.22
$173.28
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 130°C |
| Current - Saturation (Isat) | 2.6A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.630" (16.00mm) |
| Tolerance | ±15% |
| Current Rating (Amps) | 6 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.102" L x 1.012" W (28.00mm x 25.70mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 43mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | L301314A |
| Inductance | 150 µH |
| Type | Toroidal |
| Package / Case | Radial, Horizontal, 4 Leads (Open) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | ITG Electronics, Inc. |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Material - Core | Alloy Powder |