Littelfuse Inc.
제품 번호:
L401E5
제조업체:
패키지:
TO-92
배치:
-
설명:
TRIAC SENS GATE 400V 1A TO92
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.349
$1.349
10
$1.20175
$12.0175
100
$0.936985
$93.6985
500
$0.774003
$387.0015
1000
$0.61105
$611.05
2000
$0.570314
$1140.628
5000
$0.541794
$2708.97
10000
$0.521426
$5214.26
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 10 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 5 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3 V |
| Configuration | Single |
| Triac Type | Logic - Sensitive Gate |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-92 |
| Voltage - Off State | 400 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Bulk |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 16.7A, 20A |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 1 A |