STMicroelectronics
제품 번호:
L6788ATR
제조업체:
패키지:
40-VFQFPN (6x6)
배치:
-
설명:
IC REG DRIVER GPU 3OUT 40VFQFPN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
3000
$1.372275
$4116.825
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Applications | Driver, Next Generation GPU |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-VFQFPN (6x6) |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.56V ~ 1.35V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 10.8V ~ 13.2V |
| Base Product Number | L6788 |