Amphenol ICC (Commercial Products)
제품 번호:
L717DE09PST
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB PLUG 9POS SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.6425
$9.6425
10
$8.67635
$86.7635
25
$8.17304
$204.326
50
$7.96347
$398.1735
100
$7.7539
$775.39
250
$6.91562
$1728.905
500
$6.496499
$3248.2495
1000
$5.742066
$5742.066
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Features | Grounding Indents |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Termination | Screw |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | Machined |
| Series | D-ST |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | L717DE09 |