Amphenol ICC (Commercial Products)
제품 번호:
L717HDE15PD1CH4R
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB HD PLUG 15P R/A SLDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.0235
$2.0235
10
$1.7651
$17.651
25
$1.69024
$42.256
40
$1.652525
$66.101
90
$1.577532
$141.97788
270
$1.427252
$385.35804
450
$1.314591
$591.56595
990
$1.126786
$1115.51814
2430
$1.051669
$2555.55567
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.350" (8.89mm) |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Features | Board Lock, Grounding Indents, Grounding Tabs |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) High Density |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 15 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Board Side (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | Stamped |
| Series | HD |
| Connector Style | D-Sub, High Density |
| Package | Tray |
| Base Product Number | L717HDE15 |