L75R-Y24-2216T
Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
L75R-Y24-2216T
설명:
LED IND YELLOW 24V 3/16" TERM
사용자 가이드
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.38" (9.65mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Series L75
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 24V