Amphenol ICC (Commercial Products)
제품 번호:
L77SDEH09SOL2RM5
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SLDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.5105
$1.5105
10
$1.31765
$13.1765
25
$1.2616
$31.54
40
$1.233338
$49.33352
90
$1.177364
$105.96276
270
$1.065197
$287.60319
450
$0.981122
$441.5049
990
$0.84095
$832.5405
2430
$0.78489
$1907.2827
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Features | Board Lock |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Board Side (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Form | Stamped |
| Series | SD |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | L77SDEH09 |