E-Switch
제품 번호:
LAKEEU11JGRNGRN
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.332
$23.332
10
$21.1888
$211.888
25
$20.23614
$505.9035
50
$19.16473
$958.2365
100
$18.45052
$1845.052
250
$17.26017
$4315.0425
500
$14.732125
$7366.0625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Green |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 8A (AC), 6A (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 12 VDC |
| Series | LA |
| Type | Standard, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LAKEEU11 |
| Color - Actuator/Cap | Green |