Panduit Corp
제품 번호:
LAMA6-14-QY
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM RECT LUG 6-14 AWG #1/4
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.539
$1.539
10
$1.50385
$15.0385
25
$1.46528
$36.632
50
$1.42671
$71.3355
100
$1.388235
$138.8235
500
$1.349627
$674.8135
1000
$1.272506
$1272.506
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Thickness | 0.090" (2.29mm) |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.500" (12.70mm) |
| Terminal Type | Lug, Grounding |
| Diameter - Barrel ID | - |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Screw |
| Diameter - Ring ID | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 6-14 AWG |
| Diameter - Barrel OD | - |
| Stud/Tab Size | 1/4 Stud |
| Series | LAMA |
| Length - Overall | 1.060" (26.92mm) |
| Contact Material | Aluminum |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | With Screw |
| Package | Bulk |
| Terminal Style | Single Stud Hole |
| Base Product Number | LAMA6 |