Nichicon
제품 번호:
LAS2W101MELA25
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.232
$6.232
10
$5.6069
$56.069
50
$4.85944
$242.972
100
$4.236525
$423.6525
500
$3.488894
$1744.447
1000
$3.23968
$3239.68
2500
$3.17738
$7943.45
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 710 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LAS |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 816.5 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Bulk |