NKK Switches
제품 번호:
LB03GW01-28-BJ
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
INCAND PANEL INDICATOR WHITE 28V
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Lamp Color | White |
| Ratings | - |
| Series | LB |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Type | Incandescent |
| Voltage | 28V |
| Mfr | NKK Switches |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | White |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Rectangle |
| Current | - |
| Base Product Number | LB03 |
| Lens Size | 19.40mm x 13.20mm |