E-Switch
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.9465
$9.9465
10
$8.96135
$89.6135
28
$8.5863
$240.4164
56
$8.164062
$457.187472
84
$7.835581
$658.188804
252
$7.366386
$1856.329272
448
$6.80334
$3047.89632
952
$6.568737
$6253.437624
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC) |
| Circuit | DPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | LB22 |
| Type | Anti-Vandal |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Silver |