LBC3225T330MR
Taiyo Yuden
제품 번호:
LBC3225T330MR
제조업체:
Taiyo Yuden
패키지:
1210 (3225 Metric)
설명:
FIXED IND 33UH 300MA 410MOHM SMD
재고 : 1000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 410mOhm
Ratings -
Series LB, C Type
Inductance 33 µH
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 13MHz